Опис
Вимикачі сплутові серії ВП83 контактні прямої дії з примусовим розривом ланцюга призначені для застосування в електричних пристроях безпеки ліфтів для комутації електричних ланцюгів керування змінного струму частоти 50-60Hz на напруга до 660V і постійного струму на напругу до 440V під впливом елементів керування в певних точках шляху контрольованого об'єкта.
Вимикач путевий ВП83-Г23-231-55УХЛ 3.30
| Тип привода | важіль із роликом |
| Габаритні розміри | 117х52х79 мм |
| Номінальний робочий струм | 16А |
| Максимальна робоча напруга на змінному струмі частотою 50 Гц | 660 В |
| Максимальна робоча напруга на постійному струмі | 440 В |
| Допустима частота увімкнень | 300 циклів на годину |
| Температура довкілля | - 50 до +50°С |
| Відносна вологість повітря | 90% |
| Висота над рівнем моря | 4300м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Харківський електроапаратний завод |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Механічна зносостійкість | 600 циклів |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 660 В |
| Конструктивне виконання приводу | Важіль з роликом |
| Хід спрацьовування | 8.5 мм |
| Кут спрацьовування | 35 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 500 ₴



