Вимикач путевий ВП 16 10 А
Є апаратами загального призначення, прямої дії з самоповерненням і призначені для комутації електричних ланцюгів керування змінного струму напругою до 660 В частотою 50 і 60 Гц, а також постійного струму напругою до 440 В під впливом упорів у певних точках шляху контрольованого об'єкта.
2.Технічні характеристики.
|
Тип вимикача |
ВП-15 |
ВП-16 |
ВП-19 |
|
Номінальний струм, А |
10 |
||
|
Робочий хід, мм |
4.4 … 6.7 |
6 … 10 |
|
|
Повний хід, мм, не менш ніж |
8.5 |
10.5 |
|
|
Зусилля спрацьовування, Н, не більш ніж |
15 |
||
|
Кількість і тип контактних полюсів |
1 замикальний і 1 розмикальний |
||
|
Габаритні розміри, мм |
84х55х48 |
117х55х48 |
106х55х48 |
|
Маса (залежно від варіанта виконання), кг |
0.265-0.410 |
0.310-0.440 |
0.303-0.433 |
Структура умовного позначення:
ВП 2 Х1 1 Х2 Б XX3
ВП — вимикач путевий контактний
2 — номер розробки серії
Х1 — умовне позначення способу кріплення на поверхні, введення провідників, ступеня захисту (0 — базове кріплення, ступінь захисту IP00, 1 — базове кріплення, нарізне нарізне або притичне введення, ступінь захисту IP67, 2-фронтальне кріплення для вбудови в нішу, ступінь захисту IP00)
1 — умовне позначення двополюсного вимикача з поєднанням контактів 1"з" + 1"р"
Х2 — умовне позначення типу привода (0 — штовхач; 1 — штовхач із роликом; 2 — важіль із роликом на 1, 2 або 3 щаблі з робочим ходом вліво або вправо; 3-селективний)
Б — умовне позначення виконання вимикача з біметалевими контактами
ХХ3 — кліматичне виконання (У, УХЛ, О, Т) та категорія розміщення (2)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Харківський електроапаратний завод |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Механічна зносостійкість | 600 циклів |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 440 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 660 В |
| Конструктивне виконання приводу | Важіль з роликом |
| Хід спрацьовування | 8.5 мм |
| Кут спрацьовування | 35 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 117 мм |
- Ціна: від 650 ₴



