Опис
Магнітний пускач (Контактор) ПМЛ-2100 25А
Магнітний пускач ПМЛ-2100 25А є нереверсивним контактором постійного струму, який призначений для управління електричними ланцюгами в промисловому обладнанні.
Основні характеристики цього пристрою включають:
- Номінальний струм головного ланцюга: 25 А
- Номінальна потужність двигуна: 11 кВт
- Настановні розміри: 50х40 мм
- Габаритні розміри: 89,1 х77х56 мм
- Ступінь захисту: IP00 - Кліматичне виконання: УХЛ4 (від -40 ° C до +40 ° C)
- Кількість та тип додаткових контактів: 1з (1 нормально відкритий)
Цей контактор не оснащений тепловим реле і призначений для роботи на змінному струмі в ланцюзі управління. Він використовується для керування електричними ланцюгами у різних промислових електроустановках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип блокування | Механічна |
| Кнопковий пост | Ні |
| Додаткові контакти | Так |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 4.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 000 ₴



