Опис
Магнітний пускач (контактор) ПМЛ-4100 63А володіє такими характеристиками:
- Номінальний робочий струм: 63А
- Номінальна напруга з ізоляції: 660В
- Потужність двигуна: 30кВт
- Кількість та тип додаткових контактів: 1з+1р (1НО+1НЗ)
- Призначений для віддаленого пуску та зупинення трифазних асинхронних двигунів категорії AC-3
- Настановні розміри: 105х40 мм
- Режим утримання: 20±4 В·А
Таким чином, цей магнітний пускач призначений для керування трифазними асинхронними двигунами потужністю до 30кВт, забезпечуючи можливість їх дистанційного пуску та зупинки. Він має номінальний струм 63А і може працювати при напрузі до 660В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Етал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Наявність корпусу | Ні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип блокування | Механічна |
| Кнопковий пост | Ні |
| Додаткові контакти | Так |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 126 мм |
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 1280 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 000 ₴



