Опис
Опис

Технічні характеристики КТП6053:
| Найменування параметра | Значення |
| Рід струму | змінний |
| Номінальна напруга головних контактів | 380 В 50 Гц |
| Номінальний струм головних контактів | 630 А |
| Тип головних контактів | мідні |
| Число полюсів | 3 |
| Номінальна напруга включ. котушок контакторів | 100, 127, 220 В, 380 В |
| Категорія розміщення | АС-3 |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Режим роботи | тривалий,
повторно-короткочасний ПВ 40% |
| Частота включення | до 600 вкл/год |
| Кліматичне виконання і категорія розміщення | У3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Мідь, Метал, Термопластик |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Тип керуючого струму | Постійний |
| Номінальний струм | 630 А |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Тип блокування | Механічна |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴




