Опис
Опис
Технічні характеристики контакторів КТП 6023
| Номінальна напруга втягуючої котушки | = 220В, =110В |
| Номінальна напруга змінного струму | ~ 380В, ~660В |
| Номінальний струм головного ланцюга | 160А |
| Механічна зносостійкість, млн. циклів | 10 |
| Комутаційної зносостійкість, тис. циклів | 200 |
| Маса: | 8,4 кг |
Виконання:
У — для районів помірного клімату;
ХЛ — холодного клімату;
3 — категорія розміщення.
Приєднання зовнішніх провідників —універсальне.
Ступінь захисту — ІР00.
Контактор КТП 6023 УХЛ3 – контактор змінного струму з керуванням постійним струмом, з універсальним приєднанням проводів до рейки, трьохполюсний, номінальний струм 160А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Наявність корпусу | Ні |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Тип керуючого струму | Постійний |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Тип блокування | Механічна |
| Кнопковий пост | Ні |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кнопка "Вперед" | Ні |
| Кнопка "Стоп" | Ні |
| Кнопка "Пуск" | Ні |
| Кнопка "Назад" | Ні |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 500 ₴



