Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Тип керівного струму | Змінний |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип кріплення | Гвинтове |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Україна |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип блокування | Механічна |
| Кнопковий пост | Ні |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Кнопка "Вперед" | Ні |
| Кнопка "Стоп" | Ні |
| Кнопка "Пуск" | Ні |
| Кнопка "Назад" | Ні |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 900 ₴





